Polska, 2 marki, 15.05.1940

Polska, 2 marki, 15.05.1940

Polska, 2 marki, 15.05.1940

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 20:30:20
325794
Opis: Polska - Getto Łódzkie (1940–1944) - Der aelteste der Juden in Litzmannstadt, 2 marki, 15.05.1940, numeracja 198996
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, ubytki papieru, przedarcie w pionie i poziomie
Literatura: Lucow 857 (R5), Miłczak L3a, Campbell 4203, Sarosiek GŁ3a

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 93

1)  70 zł
2)  70 zł
3)  50 zł
4)  40 zł
5)  24 zł