akcesoria numizmatyczne, klaser na banknoty po kolekcji Lucow

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 20:00:40
327243
Opis: akcesoria numizmatyczne - klasery, klaser na banknoty po kolekcji Lucow, wykonany z tworzywa sztucznego (folii spienianej), elegancki klaser wraz z futerałem, w środku 25 wkładów podzielonych na 3 części (25 sztuk), grzbiet klasera lekko uszkodzony
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: pięknie zachowany

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 162

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  60 zł