Polska, Odznaka Grunwaldzka, 1973

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:40:20
323620
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Odznaka Grunwaldzka, 1973, Warszawa, Ostrołukowa tarcza, na jej górnej krawędzi Orzeł z tarczą amazonek, na tarczy 1410 - 1945 / GRUNWALD / BERLIN, niżej dwa miecze sztychami do dołu, odznaka jednoczęściowa, mocowana na nakrętkę, nakrętka sygnowana Z. MAKOWSKI - WARSZAWA, dodatkowo legitymacja nr 51397 wystawiona na nazwisko Irena Tarkowska
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź, 27.7 x 54.4 mm, 15.90 g (z nakrętką)
Literatura: Stela II.31, Oberleitner T.II s. 284-285

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 161

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  44 zł
7)  20 zł
8)  18 zł