Polska, Odznaka Grunwaldzka, 1950

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:40:00
323619
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Odznaka Grunwaldzka, 1950, Warszawa, Ostrołukowa tarcza, na jej górnej krawędzi Orzeł z tarczą amazonek, na tarczy 1410 - 1945 / GRUNWALD / BERLIN, niżej dwa miecze sztychami do dołu, odznaka jednoczęściowa, mocowana na nakrętkę, nakrętka sygnowana Z. MAKOWSKI - WARSZAWA, dodatkowo legitymacja nr 229207 wystawiona na nazwisko Jan Tarkowski
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 27.7 x 54.5 mm, 15.57 g (z nakrętką), legitymacja złamana w pionie
Literatura: Stela II.31, Oberleitner T.II s. 284-285

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 20
Ilość odsłon: 185

1)  110 zł
2)  110 zł
3)  70 zł
4)  50 zł
5)  46 zł
6)  42 zł
7)  40 zł
8)  30 zł
9)  28 zł
10)  24 zł