Polska, sygnet patriotyczny

Polska, sygnet patriotyczny

Polska, sygnet patriotyczny

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:38:40
323626
Opis: Polska, sygnet patriotyczny, Orzeł na biało-czerwonym tle, z boków ornamenty roślinne, w tylnej części nieczytelna punca
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, mosiądz, emalia, 14.22 g

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 265

1)  250 zł
2)  240 zł