Polska, Medal Pamiątkowy za Wojnę 1918–1921, od 1928

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:38:00
323630
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal Pamiątkowy za Wojnę 1918–1921, od 1928, Warszawa, Orzeł, na piersi którego widnieje Krzyż Orderu Wojennego Virtuti Militari, z boków 1918 - 1921, na stronie odwrotnej w wieńcu POLSKA / SWEMV / OBROŃCY, niżej znak mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, wykonane w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 35.2 mm, 19.05 g (ze wstążką)
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 65

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 278

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  105 zł
5)  95 zł
6)  90 zł
7)  80 zł
8)  75 zł
9)  65 zł
10)  65 zł
11)  50 zł
12)  48 zł
13)  46 zł