Polska, XXV lat pontyfikatu, Krajowa Wystawa Filatelistyczna, 2003

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:35:20
322993
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, XXV lat pontyfikatu, Krajowa Wystawa Filatelistyczna, 2003, Warszawa, Aw: Popiersie papieża, lekko w prawo, z prawej Świątynia Opatrzności Bożej, pod nią K.W.F.XXV LAT / PONTYFIKATU / PAPIEŻA / JANA / PAWŁA II, Rw: Herb papieski, z boków znak Polskiego Związku Filatelistycznego i Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki, KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA - OKRĘG WARSZAWSKI PZF / MAZOWIECKIE CENTRUM KILTURY I SZTUKI, medal projektu Danuty Roszkiewicz
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 69.9 mm, 141.55 g, nakład 150 sztuk (?)
Literatura: Grabowski 1037, Nestorowicz 1202, Paszkowycz 16/03 (?)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 158

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  80 zł
4)  65 zł
5)  40 zł
6)  36 zł