Polska, VI Pielgrzymka do Ojczyzny - Krajowa Wystawa Filatelistyczna, 1999

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:30:20
322786
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, VI Pielgrzymka do Ojczyzny - Krajowa Wystawa Filatelistyczna, 1999, Warszawa, Aw: Półpostać papieża na wprost, w tle budynek sejmu, z boków odznaka PZF i znak WOK, K.W.F. WARSZAWA '99, Rw: Półpostać papieża w prawo VI PIELGRZYMKA PAPIEŻA JANA PAWŁA II DO OJCZYZNY, medal projektu Ryszarda Dąbrowskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 69.9 mm, 122.36 g, nakład 130 sztuk
Literatura: Nestorowicz 1020, Paszkowycz 46/99

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 117

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  150 zł
4)  38 zł
5)  36 zł