Polska, Kongres Eucharystyczny w Gdańsku, 1987

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:19:40
323312
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Kongres Eucharystyczny w Gdańsku, 1987, Aw: Postać błogosławiącego papieża w lewo, z lewej III PIELGRZYMKA / JANA PAWŁA II / DO / OJCZYZNY / 1987, Rw: Złożone dłonie, z boków KONGRES / EUCHARYSTYCZNY - GDAŃSK 1987, na obrzeżu nabita punca, medal projektu Zygmunta Brachmańskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 92.9 mm, 335.21 g
Literatura: Grabowski 0595, 0596, Nestorowicz 573

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 206

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  210 zł
4)  110 zł
5)  90 zł
6)  65 zł
7)  36 zł
8)  32 zł
9)  30 zł