Polska, Jan Paweł II w Gdyni, 1987

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:19:20
323315
Opis: Polska - XX w., Jan Paweł II w Gdyni, 1987, Gdynia, Sylwetka papieża na postumencie, w tle znak Kongresu Eucharystycznego, z prawej fasada kościoła Najświętszej marii Panny w Gdyni, OJCIEC ŚWIĘTY / JAN PAWEŁ II / W GDYNI, na dole 11 CZERWIEC 1987, plakieta projektu Janiny Stefanowicz-Szmidt wykonana w pracowni Teodora Kaweckiego w Gdyni
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 122.9 x 87.3 mm, 463.86 g
Literatura: Nestorowicz 553

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 124

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  60 zł
4)  44 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  36 zł