Polska, medal nagrodowy, 1938

Polska, medal nagrodowy, 1938

Polska, medal nagrodowy, 1938

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:14:00
320768
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal nagrodowy, 1938, Aw: Zawodnik z wiosłem siedzący na koniu-trytonie, z prawej sygnatura ZTK, POLSKI ZWIĄZEK - TOWARZYSTW - WIOŚLARSKICH, Rw: Syrena z gałązką laurową, MISTRZOSTWO / POZNAŃ / 1938, REGATY - ZWIĄZKOWE, na obrzeżu sygnatura J. CHYLIŃSKI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone, 60.3 mm, 93.89 g, przeszlifowane obrzeże (?), ubytki złocenia
Literatura: Strzakowski 834a

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 119

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  195 zł
5)  150 zł