Polska, medal Bohaterskiej Polsce, 1831

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:10:40
320784
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal Bohaterskiej Polsce, 1831, Aw: Dwie postacie kobiece w strojach antycznych symbolizujące Polskę i Belgię, z prawej sygnatura BARRE•FECIT, w otoku TU•NE-MOUR-RAS•PAS, w odcinku M•DCCC•XXXI; Rw: Wieniec z gwiazdek, niżej A / L’ HÉROÏQUE / POLOGNE., niżej dwie skrzyżowane gałązki oraz belgijski lew, medal projektu Jean Jacques Barré’a
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.5 mm, 58.69 g
Literatura: Chomyn 61, H-Cz. 3831 (R4)

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 267

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  290 zł
6)  250 zł
7)  240 zł
8)  200 zł
9)  140 zł
10)  135 zł
11)  130 zł
12)  125 zł
13)  120 zł