Austria, medal pamiątkowy Johann Strauss, 1899

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:09:40
320747
Opis: Austria - Franciszek Józef (1848–1916), medal pamiątkowy Johann Strauss, 1899, Wiedeń, Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura A.SCHARFF, z prawej 1825 / 1899, JOHANN STRAUSS, Rw: Kompozycja z instrumentów, maski, nietoperza i liści, w tle widok sali balowej, u góry wieniec w którym JOHANN STRAUSS-GESSELSCHAFT WIEN, na obrzeżu punca srebra 900 i MÜNZE WIEN
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 60.5 mm, 107.76 g, ładnie zachowany

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 256

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  450 zł
4)  420 zł
5)  400 zł
6)  195 zł
7)  190 zł
8)  185 zł
9)  180 zł