Stany Zjednoczone Ameryki (USA), sztabka kolekcjonerska, 1974 (?)

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:07:00
323460
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), sztabka kolekcjonerska, 1974 (?), Prezydenci Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej – Richard M. Nixon (1969–1974), na obrzeżu nabite punce srebra, złota i numer 4871
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '999' kryte 24-karatowym złotem, 32.43 g, nakład 5.000 sztuk

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 231

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  165 zł
4)  155 zł
5)  90 zł