Rosja, 50 kopiejek, 1911 Э•Б

Rosja, 50 kopiejek, 1911 Э•Б

Rosja, 50 kopiejek, 1911 Э•Б

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:59:00
323683
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 50 kopiejek, 1911 Э•Б, Petersburg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, ładne
Literatura: Bitkin 90, Kazakov 396

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 639

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  410 zł
4)  340 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  140 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  125 zł
11)  120 zł
12)  110 zł
13)  105 zł
14)  95 zł
15)  85 zł
16)  75 zł