Niemcy, 3 marki, 1913 A

Niemcy, 3 marki, 1913 A

Niemcy, 3 marki, 1913 A

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:53:40
323561
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 3 marki, 1913 A, Berlin, popiersie cesarza w mundurze
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, lekko przetarty awers
Literatura: AKS 141, Jaeger 112

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 94

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  85 zł
4)  70 zł
5)  65 zł