Niemcy, 20 krajcarów, 1836

Niemcy, 20 krajcarów, 1836

Niemcy, 20 krajcarów, 1836

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:51:00
323568
Opis: Niemcy - Saksonia-Coburg-Gotha - Ernest I (1826–1844), 20 krajcarów, 1836, Gotha
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, lekko uszkodzone obrzeże
Literatura: AKS 78, Jaeger 261

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 74

1)  170 zł
2)  170 zł
3)  160 zł