Niemcy, talar, 1759

Niemcy, talar, 1759

Niemcy, talar, 1759

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:49:40
323681
Opis: Niemcy - Norymberga - Franciszek I Lotaryński (1745–1765), talar, 1759, Norymberga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.31 g, małe uderzenie na obrzeżu, patyna
Literatura: Dav. 2485, Kellner 338

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 199

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  350 zł
4)  340 zł
5)  320 zł
6)  300 zł
7)  250 zł
8)  230 zł
9)  210 zł
10)  185 zł
11)  180 zł