Niemcy, grosz kiperowy, 1619

Niemcy, grosz kiperowy, 1619

Niemcy, grosz kiperowy, 1619

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:48:40
323513
Opis: Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - Fryderyk Ulryk (1613–1634), grosz kiperowy, 1619
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Welter 1228

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 280

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  65 zł