Francja, 5 franków, 1870 A

Francja, 5 franków, 1870 A

Francja, 5 franków, 1870 A

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:44:20
323566
Opis: Francja - Napoleon III (1852–1870), 5 franków, 1870 A, Paryż, popiersie autorstwa Barre'a
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Gadoury 739, KM 799

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 88

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  65 zł