Francja, 1/2 écu à la mèche longue, 1651 F

Rozpoczęcie: 17-05-2021 18:00
Zakończenie: 27-05-2021 21:44:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:44:00
323757
Opis: Francja - Ludwik XIV Wielki (1643–1715), 1/2 écu à la mèche longue, 1651 F, Angers
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadkie - nakład jedynie 6.740 sztuk
Literatura: Gadoury 169, Droulers 527, Duplessy 1470

Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 92