Prusy Książęce (1525–1657), ort, 1622

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:40:00
323504
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Jerzy Wilhelm (1619–1640), ort, 1622, Królewiec, popiersie w płaszczu elektorskim i mitrze książęcej, znak menniczy na awersie
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Shatalin GW22-26, Olding 41a

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 28
Ilość odsłon: 263

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  490 zł
4)  410 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  210 zł
8)  200 zł
9)  195 zł
10)  190 zł
11)  185 zł
12)  180 zł