Polska, 1 fenig (złocony), 1937

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:30:20
320526
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 1 fenig (złocony), 1937, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, ciekawostka
Literatura: AKS 25, Jaeger D.2, CNG 508.V, Parchimowicz 53.e

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 155

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  36 zł
4)  30 zł
5)  28 zł
6)  24 zł
7)  22 zł
8)  20 zł
9)  18 zł