Polska, 5 guldenów, 1923

Polska, 5 guldenów, 1923

Polska, 5 guldenów, 1923

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:26:40
323746
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 5 guldenów, 1923, Utrecht, Kościół Najświętszej Marii Panny
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzony rant i czyszczone
Literatura: AKS 8, Jaeger D.9, CNG 520.I, Parchimowicz 65.a

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 273

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  820 zł
4)  760 zł
5)  680 zł
6)  600 zł
7)  540 zł
8)  350 zł
9)  340 zł
10)  330 zł
11)  320 zł
12)  310 zł
13)  300 zł