Polska, 2 grosze, 1928

Polska, 2 grosze, 1928

Polska, 2 grosze, 1928

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:25:00
323765
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 grosze, 1928, Warszawa
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, patyna, delikatny defekt rewersu
Literatura: Parchimowicz 102d

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 93

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  36 zł