Polska, 5 groszy, 1934

Polska, 5 groszy, 1934

Polska, 5 groszy, 1934

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:24:40
323795
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), 5 groszy, 1934, Warszawa
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ślady korozji, ale rzadki rocznik
Literatura: Parchimowicz 103f

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 132

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  65 zł