Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:14:20
323677
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna na rewersie, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: Parchimowicz 124b

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 142

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  115 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  50 zł