Polska, 10 złotych, 1934 S

Polska, 10 złotych, 1934 S

Polska, 10 złotych, 1934 S

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:13:00
323676
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 123

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 157

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  240 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  150 zł