Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1835 НГ

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:10:20
322847
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1835 НГ, Petersburg, wąska korona, po trzeciej i czwartej kępce - dwie jagody
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone, delikatna patyna, ładnie zachowane
Literatura: Bitkin 1088, Kuriański Z10P35.2, Plage 323, Berezowski 12.50 zł

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 284

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  1 350 zł
4)  1 300 zł
5)  920 zł
6)  880 zł
7)  840 zł
8)  820 zł
9)  780 zł
10)  760 zł
11)  740 zł
12)  720 zł