Polska, 5 złotych, 1817 IB

Polska, 5 złotych, 1817 IB

Polska, 5 złotych, 1817 IB

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:06:40
322825
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 5 złotych, 1817 IB, Warszawa, popiersie z 1816 roku, ogon Orła długi
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Bitkin 827, GM 9, Plage 34, Berezowski 8.75 zł

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 245

1)  680 zł
2)  680 zł
3)  620 zł
4)  600 zł
5)  520 zł
6)  490 zł
7)  420 zł
8)  400 zł
9)  360 zł
10)  350 zł
11)  340 zł
12)  330 zł
13)  310 zł