Polska, 3 grosze, 1814 IB

Polska, 3 grosze, 1814 IB

Polska, 3 grosze, 1814 IB

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:04:40
323818
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), 3 grosze, 1814 IB, Warszawa, odmiana z otwartą cyfrą 4 w dacie
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Iger KW.14.1, Kahnt 1278, Kop. 3681, Plage 92

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 76

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł