Polska, złotówka, 1766 FS

Polska, złotówka, 1766 FS

Polska, złotówka, 1766 FS

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 21:00:20
323813
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795), złotówka, 1766 FS, Warszawa, małe Orły i Pogonie w tarczy herbowej, przy inicjałach FS brak kropek
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 272, Parchimowicz SAP 19.a6

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 173

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  165 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  150 zł