Polska, szeląg, 1618

Polska, szeląg, 1618

Polska, szeląg, 1618

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 20:57:00
323507
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, szeląg, 1618, Wilno, odmiana z herbem Bogoria
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: niecentrycznie wybity rewers, patyna
Literatura: Kop. 3447, Ivanauskas 2SV65-36

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 151

1)  42 zł
2)  40 zł