Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 20:50:40
323031
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PRVS M
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin BD22-13

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 350

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  155 zł
5)  150 zł
6)  145 zł
7)  140 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  125 zł
11)  110 zł
12)  95 zł