Polska, półgrosz, 1549

Polska, półgrosz, 1549

Polska, półgrosz, 1549

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 20:49:40
323509
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1549, Wilno, końcówki napisów L / LITVA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładny, patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA39-12 (R)

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 304

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  55 zł
8)  50 zł
9)  48 zł