Śląsk, halerz (fałszerstwo z epoki), połowa XV w.

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 20:47:00
323452
Opis: Śląsk - Księstwo Cieszyńsko-Oświęcimskie - Wacław I Cieszyński i Jan IV Oświęcimski (1433–1457), halerz (fałszerstwo z epoki), połowa XV w., Aw: Wieża, po bokach O-S, legenda Rw: Orzeł na wprost z głową w lewo, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 14.3 mm, 0.34 g, patyna
Literatura: BRP SM 10B.6, Frynas S.Oswi.4.1 (oryginał)

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 98

1)  50 zł
2)  50 zł
3)  36 zł