Cesarstwo Rzymskie, denar - fałszerstwo z epoki, III w. ne

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 20:45:40
320619
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julia Maesa (babka Elagabala i Aleksandra Sewera), denar - fałszerstwo z epoki, III w. ne, Aw: Popiersie władcy w prawo, IVLIA MAESA AVG, Rw: Pudicitia siedząca na tronie w lewo, trzymająca róg welonu i berło, PVDICITIA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: bilon (?), 19.8 mm, 2.87 g
Literatura: RIC 268

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 99

1)  60 zł