Cesarstwo Rzymskie, follis, 333-334

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 20:45:20
323499
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 333-334, Trewir, Aw: Głowa Romy w hełmie w lewo, VRBS ROMA, Rw: Wilczyca, pod nią Romulus i Remus, u góry dwie gwiazdy i gałązka oliwna, w odcinku TRS
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 18.3 mm, pięknie zachowana moneta, ciemna patyna
Literatura: RIC 561

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 237

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  195 zł
4)  190 zł
5)  180 zł
6)  170 zł
7)  160 zł
8)  155 zł
9)  150 zł