Cesarstwo Rzymskie, denar, 236

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 20:44:20
323756
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymin I Trak (235–238), denar, 236, Rzym, Aw: Popiersie w wieńcu laurowym w prawo, IMP MAXIMINVS PIVS AVG, Rw: Cesarz stojący między dwoma sztandarami obozowymi, P M TR P II COS P P
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 3.56 g, pięknie zachowany, minimalne wyszczerbienie krążka, patyna
Literatura: RIC 3, C. 55

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 201

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  460 zł
4)  450 zł