Cesarstwo Rzymskie, denar, 219-220

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 20:44:00
320612
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Heliogabal (218–222), denar, 219-220, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP ANTONINVS AVG; Rw: Fides stojąca w lewo z głową zwróconą w prawo, trzymająca vexillum i sztandar legionowy, FIDES MILITVM
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.16 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 73

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 136

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  100 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł