Cesarstwo Rzymskie, denar, 155-156

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 20:43:40
320607
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Marek Aureliusz (161–180) - emisje jako cezar (przed 161), denar, 155-156, Rzym, Aw: Głowa cezara w prawo, ..TON AVG P II F, Rw: Aequitas stojąca w lewo, trzymająca wagę i berło, TR POT X COS II
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.85 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 466a

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 234

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  42 zł
7)  38 zł