Republika Rzymska, denar, 57 pne

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 20:41:00
320614
Opis: Republika Rzymska - C. Servilius 57 pne, denar, 57 pne, Rzym, Aw: Głowa Flory w prawo, za nią lituus, przed nia FLORAL PRIMVS, Rw: Dwóch stojących żołnierzy z mieczami wyciągniętymi ku sobie, w odcinku C SER...
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 3.56 g, patyna
Literatura: Crawford 423/1

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 255

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł