Francja, asygnata na 125 liwrów, 28.9.1793

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 20:34:00
316952
Opis: Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 125 liwrów, 28.9.1793, seria 1883, numeracja 1341, sucha pieczęć na stronie głównej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: dwa prześwity papieru, kilka złamań
Literatura: Pick A74

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 93

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  48 zł