Polska, 10 złotych, 1944

Polska, 10 złotych, 1944

Polska, 10 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 20:21:40
323522
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 10 złotych, 1944, w klauzuli OBOWIĄZKOWYM, seria EM, numeracja 887227
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: liczne złamania i ugięcia, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 1090 (R4), Miłczak 108

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 134

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  80 zł