Polska, 2 złote, 1944

Polska, 2 złote, 1944

Polska, 2 złote, 1944

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 20:20:00
323518
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 2 złote, 1944, w klauzuli OBOWIĄZKOWYM, seria BT, numeracja 957710
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zaokrąglone rogi, ślady po złamaniach w pionie, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 1085 (R3), Miłczak 106a

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 68

1)  70 zł
2)  70 zł