Polska, 1.000 Lat Monety Polskiej, 1966

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:45:00
322168
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 1.000 Lat Monety Polskiej, 1966, Warszawa, Aw: Scena bicia monety w Polsce Piastowskiej, na dole sygnatura W.KOWALIK, wkoło TYSIĄC LAT MONETY POLSKIEJ * 966-1966 *, Rw: Sześciokąt podzielony na 4 pola, w których: Orzeł piastowski, denar Mieszka, moneta 1 złotowa i współczesne godło Polski, z prawej sygnatura W.KOWALIK, wokoło NUMIZMATYCY POLSCY P.T.A, medal projketu Wacława Kowalika
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 69.7 mm, 126.55 g
Literatura: MMP 64/123, Paszkowycz 10/64

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 284

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  170 zł
4)  145 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  65 zł
8)  60 zł