Rosja, medal nagrodowy ZA POŻYTECZNOŚĆ, 1873

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:44:20
322111
Opis: Rosja - Aleksander II (1855–1881), medal nagrodowy ZA POŻYTECZNOŚĆ, 1873, Aw: Chłop orzący pole, w tle wschodzące słońce, z prawej sygnatura B. БAPAHOBЪ P., ОТЬ KABKAЗCKAГO OБЩЕСТВА, w odcinku СЕЛЬСКАГО ХОЗЯЙСТВА, Rw: Wieniec ze zboża, winogron i narzędzi rolniczych, na dole sygnatura P. Г., w wieńcu ЗА / ПОЛЕЗНОЕ / 1873, medal projektu W. Baranowa i R. Gannemana
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 79.0 mm, 198.11 g
Literatura: Diakov 674.1 (R1)

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 193

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  260 zł
4)  230 zł
5)  180 zł