Rosja, medal na pamiątkę wstąpienia na tron, 1741

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:43:40
322112
Opis: Rosja - Elżbieta (1741–1761), medal na pamiątkę wstąpienia na tron, 1741, Aw: Popiersie Elżbiety w prawo, na dole sygnatura ТИМОФЕИ ЇBAHOBЬ, D. G. ELISABETA. AVGVSTA. OMN. ROSS.; Rw: Elżbieta z krzyżem, prowadząca żołnierzy, RESTITVTIT REM•, w odcinku VINDIC• SOL• PATER• D• / XXV• NOV• MDCCXLI•. medal autorstwa Timofieja Iwanowa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 64.5 mm, 94.03 g, patyna, ładny
Literatura: Diakov 84.2

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 432

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 100 zł
4)  840 zł
5)  760 zł
6)  640 zł
7)  560 zł
8)  310 zł
9)  300 zł