Francja, medal z serii władcy Francji – Filip II, 1838

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:42:40
322113
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Filip II, 1838, Aw: Popiersie władcy w prawo, w dolnej części sygnatura CAQUÉ 1838, PHILIPPE II DIT - AUGUSTE ROI DE FRAN, Rw: PHILIPPE II DIT AUGUSTE. / 42EME ROI. / FILS DE LOUIS VII. / NÉ 1165. / ROI 1180. / EDIT CONTRE LES JUIFS 1182. / DÉFAITE DES BRABANÇONS 1184. / PAVAGE DE PARIS 1184. / ASSEMBLÉE DU CHAMP SACRÉ 1188. / ARMES DONNÉES A LA VILLE DE PARIS 1190. / CROISADE 1190, 1191. / COMBATS DE GISORS 1197, 1199. / CONǪUETE DE LA NORMANDIE / DU MAINE DE ĽANJOU DE LA TOURAINE / ET DU POITOU 1203, 1204. / BATTAILLE DE BOUVINES / 1214. / MORT 1223.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 51.8 mm, 64.37 g, patyna, lekko przetarty, niewielkie uderzenie przy krawędzi rewersu

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 128

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  160 zł
4)  155 zł