Francja, medal z serii władcy Fancji – Ludwik IX Święty, 1837

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:42:20
322114
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Fancji – Ludwik IX Święty, 1837, Aw: Popiersie władcy w prawo, z prawej na dole sygnatura 1837/ CAQUÉ, LOUIS IX DIT SAINT - LOUIS ROI DE FRANCE, Rw: LOUIS IX DIT SAINT LOUIS. / 44EME ROI. / FILS DE LOUIS VIII. / NÉ 1215. / ROI 1226. / SOULÈVEMENT DE ĽUNIVERSITÉ 1229. / ASSEMBLEE DES GRANDS DU ROYAUME / A ST DENIS 1235. / BATAILLE DE TAILLEBOURG 1242. / CROISADE 1248. / CAPTIVITÉ ET DELIVERANCE DU ROI 1250. / RETOUR EN FRANCE 1254. / ASSEMBLÉE DES ETATS DU ROYAUME A ABBEVILLE 1259. / HOPITAL DES ǪUINZE-VINGTS 1260 / PRAGMATIQUE SANCTION 1269 / NOUVELLE CROISADE 1270 / MORT 1270.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 51.7 mm, 61.68 g, patyna

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 131

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  160 zł
4)  155 zł